سبد خرید0

تحویل به صرفه

روش های ارسال سفارش:

خوشه چین برای سهولت در ارسال برنج و پوشش همگانی ایران عزیز برای دسترسی به برنج مرغوب رایزنی هایی را با شرکتهای پستی و باربری ها انجام داده است.در ارسال برنج توسط خوشه چین سه روش در نظر گرفته شده است که در  روزهای عادی و بدون مناسبت این روال پابرجاست و ممکن است در مواقعی از سال این روند کمی کندتر شود.

 

روش اول:

تحویل پستی:(ارزان و مطمئن)

هزینه ی این روش ارسال برابر است با 600تومان بازای هر کیلوگرم برنج که زمان رسیدن برنج به دست مشتری برای استان مازندران و استانهای همجوار آن 3 تا 4 روز کاری میباشد وبرای استانهای دیگر 5 تا 7 روز کاری میباشد.مزیت استفاده از این روش ارسال این است که برنج درب منزل مشتری تحویل داده میشود و هزینه ی بسیار کمی هم برای مشتری دارد.

 

روش دوم:

تحویل باربری:( سریع و کارا)

در این روش ارسال هزینه برابر است با 1000 تومان بازای هر کیلوگرم برنج.زمان رسیدن محصول برای استان های همجوار مازندران 24 ساعت و برای دیگر استانها نهایتا 48 ساعت برآورد شده است. تنها نکته ای که باید در این روش ارسال بیان شود آن است که پس از ارسال محصول از طرف باربری با مشتری تماس حاصل میشود و به مشتری بیان میشود که محصولش را تحویل بگیرید و مشتری میتوانید برای دریافت محصول در محل باربری اقدام کند یا با پیک برای مشتری از باربری ارسال شود که در این صورت هزینه ی پیک را مشتری باید بدهد.

مزیت این روش نسبت به تحویل پستی سریع و ارزان بودن آن میباشد که طی 24 تا 48 ساعت برنج بدست مشتری میرسد

 

روش سوم:

تیپاکس:

در این روش هزینه ی ارسال  بازای هر کیلوگرم برنج و شهر مقصد درنظر گرفته می شود.در روش ارسال بوسیله تیپاکس برنج در درب منزل به مشتری تحویل داده میشود.زمان رسیدن محصول بدست مشتری هم 24 ساعت برای استانهای همجوار مازندران و 48 ساعت برای دیگر استانها در نظر گرفته شده است.

مشتریان میتوانند با توجه به شرایط و نیاز خود به برنج یکی از سه روش بالا را انتخاب کنند.اگر برای رسیدن محصول به دستشان عجله ای ندارند بهتر است که از روش تحویل پستی استفاده کنند که قیمت آن نسبت به دیگر روش ها ارزان تر است.

اما اگر برای گرفتن محصول عجله دارند میتوانند با هزینه ی کمی بیشتر در زمان سریع تر از روش تیپاکس یا باربری برای دریافت محصول اقدام کنند