سبد خرید0

قوانین و شرایط استفاده از سایت

قوانین و شرایط استفاده از سایت

لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید

قبل از ثبت سفارش،اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه فرمایید

تمامی محصولات شامل هزینه ارسال می باشند

اگر از خرید خود منصرف شده اید در اسرع وقت با واحد پشتیبانی تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید.چنانچه سفارش شما وارد مرحله بسته بندی نشده باشد لغو می گردد در غیر این صورت شما می توانید از دریافت محصول خودداری نمایید.

حتما هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد.در صورت وجود مغایرت قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.دریافت محصول به منزله تایید سفارش شما می باشد

از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی و...) به رساننده مرسوله جدا خووداری فرمایید

روشهای ارسال :

روش اول:

تحویل پستی:(ارزان و مطمئن)

هزینه ی این روش ارسال برابر است با 600تومان بازای هر کیلوگرم برنج که زمان رسیدن برنج به دست مشتری برای استان مازندران و استانهای همجوار آن 3 تا 4 روز کاری میباشد وبرای استانهای دیگر 5 تا 7 روز کاری میباشد.مزیت استفاده از این روش ارسال این است که برنج درب منزل مشتری تحویل داده میشود و هزینه ی بسیار کمی هم برای مشتری دارد

 

روش دوم:

تحویل باربری:( سریع و کارا)

در این روش ارسال هزینه برابر است با 900 تومان بازای هر کیلوگرم برنج.زمان رسیدن محصول برای استان های همجوار مازندران 24 ساعت و برای دیگر استانها نهایتا 48 ساعت برآورد شده است. تنها نکته ای که باید در این روش ارسال بیان شود آن است که پس از ارسال محصول از طرف باربری با مشتری تماس حاصل میشود و به مشتری بیان میشود که محصولش را تحویل بگیرید و مشتری میتوانید برای دریافت محصول در محل باربری اقدام کند یا با پیک برای مشتری از باربری ارسال شود که در این صورت هزینه ی پیک را مشتری باید بدهد.

مزیت این روش نسبت به تحویل پستی سریع و ارزان بودن آن میباشد که طی 24 تا 48 ساعت برنج بدست مشتری میرسد

 

روش سوم:

تیپاکس:

در این روش هزینه ی ارسال 1000 تومان بازای هر کیلوگرم برنج درنظر گرفته شده است.در روش ارسال بوسیله تیپاکس برنج در درب منزل به مشتری تحویل داده میشود.زمان رسیدن محصول بدست مشتری هم 24 ساعت برای استانهای همجوار مازندران و 48 ساعت برای دیگر استانها در نظر گرفته شده است.

 

شرایط استفاده از 10 روز ضمانت بازگشت:

ضمانت بازگشت فقط برای برنج های ایرانی است و برنج های خارجی مشمول ضمانت بازگشت نیستند مگر اینکه برنج خارجی سفارش داده شده با برنج خارجی ارسال شده مغایرت داشته باشد به عنوان نمونه کاربر برنج محسن را سفارش داده و برندی دیگری برای او ارسال شود،اشکال موردنظر کاربر باید حداکثر تا 10 روز پس از دریافت برنج به خوشه چین اطلاع داده شود.

بسته بندی های خوشه چین به صورت دو کیسه تحویل مشتریان میشود که یکی برند مورد نظر و دیگری کیسه ی خوشه چین میباشد به همین منظور لازم است هر دو کیسه برنج تا پایان 10 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.استفاده از ضمانت بازگشت تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کیسه های  اصلی خود به خوشه چین بازگردانده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کیسه های برنج و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

 

 

منصرف شدن کاربر از خرید خود:

بند1:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به برنجی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها ،کم شدن وزن برنج امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از برنج استفاده نشده باشد.

بند2: از آنجا که خوشه چین یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد برنج طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش برنج به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود)

با استناد به بند1 برگرداندن برنج پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که برنج باز نشده  باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه برنج، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال برنج به عهده مشتری خواهد بود

 

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات خوشه چین (شماره تلفن 33221082-011) اطلاع داده شود.

اگر پس از دریافت برنج مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 10 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد،با استناد به بند 1 لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه برنج، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال برنج به عهده مشتری خواهد بود.

اگر برنج خریداری شده توسط کاربر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت خوشه چین مغایرت داشته باشد،در صورت مغایرت رقم برنج انتخاب شده توسط کاربر در سایت با برنج فرستاده شده ،کاربر باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت برنج، به واحد خدمات پس از فروش خوشه چین از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع بدهد و پس از 24 ساعت استفاده از سرویس بازگشت امکان پذیر نیست.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کیسه های خود به خوشه چین بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کیسه ها و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

چگونه کاربر برنج را باید ارسال کند؟

 

 لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

از ارسال برنج بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش خوشه چین جداً، خودداری کنید.

برای ارسال، باید برنج در کیسه های اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و ارسال شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کیسه برنج و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

فاکتور همراه برنج ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.   

برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید لازم به ذکر است که هزینه ی بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده ی مشتری است و خوشه چین تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد ولی هزینه پست پیشتاز با  ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.                                           

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

از نوشتن آدرس روی کیسه برنج، جداً خودداری کنید.

- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

 مازندران-ساری،بلوار کشاورز،گنبد

 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر وجود مغایرت به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش خوشه چین برسد، هزینه‌های ارسال به عهده خوشه چین است.

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید همراه برنج به شرکت خوشه چین ارسال شود.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن مغایرت توسط کارشناسان خوشه چین، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت برنج توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

کارشناسان خدمات پس از فروش خوشه چین ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد و مغایرت توسط کارشناسان خوشه چین تایید شود،برنج تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند برنج خود را با ارقام دیگر جایگزین کند.لازم به ذکر است که تعویض برنج منوط و مشروط به موجود بودن برنج در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی اقدامات لازم برای تعویض برنج، موجودی آن به اتمام برسد خوشه چین بنا به انتخاب مشتری برنج دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه برنج مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  برنج دیگر، تفاوت قیمت برنج جدید با برنج مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای برنج گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای برنج ارزان‌تر، خوشه چین تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

- اتمام موجودی برنج و یا تغییرات قیمت برنج در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و خوشه چین در قبال تهیه همان برنج و یا تغییرات قیمت برنج هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه برنج-درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.

پس از دریافت و پذیرش برنج توسط خوشه چین ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

از هنگامی که وضعیت برنج در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان خدمات پس از فروش خوشه چین است.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید.
- با شماره تلفن33221082-011 خدمات پس از فروش  تماس بگیرید.
- یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است

 

حریم خصوصی

 

خوشه چین برای ارسال محصول خود به مشتری نیاز به اطلاعاتی از قبیل اطلاعات هویت فردی ازجمله نام ونام خانوادگی و آدرس و شماره تلفن و ایمیل دارد همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و خوشه چین تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد

کلیه فعالیت‌های خوشه چین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد

همچنین خوشه چین برای پیشبرد اهداف خود و افزایش ارائه خدمات مطلوب و اطلاع رسانی اخبار,رویدادها و خدمات ویژه ممکن است برای اعضای خود پیامک یا ایمیل بفرست.درصورت عدم تمایل کاربران به دریافت این پیامک ها یا ایمیل ها میتوانند عضویت دریافت خبرنامه خوشه چین را در پروفایل خود لغو کنند

 

خوشه چین در راستای رعایت قوانین وب سایت ممکن است که انتقادها و نظرهای کاربران را ویرایش کند.همچنین اگر نظر کاربری,مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد خوشه چین میتواند از آن برای پیگرد قانونی استفاده کند

کاربران باید از افشای رمز عبور خود برای دیگران خودداری کنند تا از سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری شود.خوشه چین اطلاعات شخصی که کاربران در سایت ثبت نموده اند را به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمیکند مگر اینکه با حکم قانونی مجبور به در اختیار گذاشتن آن به مراجع ذی صلاح باشد